Ramazan Hizmeti
Tarih:
Şanlıurfa Ağız Ve Diş sağlığı Hastanelerinde Ramazan süresince saat 21:00 ile 24:00 saatleri arası mesai sonrası ``Merkezi Hekim Randevu Sistemi” ile diş hekimlerimizden randevu alarak hizmetten yararlanabilirsiniz
Devamını Oku
Diş Hekimlerine Endodonti (Kanal Tedavisinde Güncel Yaklaşımlar) Eğitimi
Tarih:
Şanlıurfa Ağız ve Diş sağlığı Hastanesinde çalışan Diş hekimlerine İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Endodonti Anabilim dalı Başkanı Prof. Dr. Raif ERİŞEN tarafından “Kanal Tedavisinde Güncel Yaklaşımlar, Kanal Tedavisinde Döner alet Sistemleri ve Kanal Tedavisinde Başarı ve Başarısızlık” konularında 27-28.04.2018 tarihlerinde teorik ve pratik eğitim verildi.
Devamını Oku
MESAİ DIŞI HİZMET
Tarih:
Şanlıurfa’da Ağız Diş sağlığı Hastaneleri mesai saati dışında saat 17.00 – 20.00 Ramazanda ise 21.00-24.00 saatleri arasında mesai dışı hizmet verecek.
Devamını Oku
ŞANLI DESTAN 98 YAŞINDA
Tarih:
11 Nisan 1920 Şanlıurfa'nın Fransız işgalinden kurtuluşu!
Devamını Oku
10 NİSAN POLİS HAFTASI
Tarih:
Ülkemizin dört bir köşesinde fedakarca çalışarak milletimizin huzur ve güvenliğini sağlayan Türk Polis Teşkilatı’nın 173. kuruluş yıldönümü kutlu olsun.
Devamını Oku
14 MART TIP BAYRAMI
Tarih:
Ülkemizin her köşesinde, İnsan hayatının kutsallığından ödün vermeden, sonsuz sabır ve üstün gayret ile çalışan Tüm Sağlık çalışanlarımızın “14 Mart Tıp Bayramı” kutlu olsun.
Devamını Oku