MİLLİ ZAFER
Tarih:
Bilmezler mi Gazi Meclis, dualarla açıldı Bombalarla yıkamazlar, yedi düvel dinlesin! Ya istiklal var, ya ölüm! Nidaları saçıldı Bölünmezlik yeminimiz, yerde, gökte inlesin!
Devamını Oku
AKŞAM MESAİSİ
Tarih:
Şanlıurfa Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Esentepe Hizmet Şubemizde akşam Saat:17.00 ve 00.00 saatleri arasında diş polikliniği hizmeti verilmeye başlanmıştır.
Devamını Oku
ADSH Dostluk Turnuvası
Tarih:
ŞANLIURFA Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi yöneticiliği tarafından düzenlenen personelleri arasındaki birlik beraberlik ve takım ruhunu pekiştirmek amacıyla Futbol Turnuvası düzenlenmiştir. Kazanan Esentepe ekibimizi kutlar başarılarının devamını dileriz.
Devamını Oku
SOSYAL MEDYA
Tarih:
Dilek, öneri ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın. Değerlendirelim.
Devamını Oku
14 MART TIP BAYRAMI
Tarih:
Tıp Bayramı, ilk kez, 1. Dünya savaşı sonunda, İstanbul’un işgal edildiği günlerde, yabancı işgal kuvvetlerine karşı tıp öğrencilerinin bir tepkisi olarak 1919 yılında kutlandı. Günümüze kadar gelen bu 14 Mart kutlamaları, artık içinde bulunduğu haftayı da kapsayacak şekilde, “Sağlık Haftası” olarak kutlanıyor.
Devamını Oku
Hasta Hakları Eğitimi
Tarih:
16/02/2017 TARİHİNDE BAŞHEKİM YARDIMCIMIZ R.SERHAT KUŞÇUOĞLU TARAFINDAN PERSONELLERİMİZE HASTA HAKLARI EĞİTİMİ DÜZENLENMİŞTİR.
Devamını Oku